Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Siewierzu

Logo Projekt 1

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Siewierzu

Rzymsko katolicka parafia diecezji sosnowieckiej

Podziękowanie wielkanocne

Dobiegł końca czas Wielkiego Postu, który mimo trudności z wiadomych względów przeżyliśmy ubogaceni piękną liturgią.

Dziękuję za pomoc w organizacji Rekolekcji Wielkopostnych, za przygotowanie i prowadzenie Dróg Krzyżowych: przedstawicielowi Rycerzy Bożego Grobu, młodzieży, Apostolatowi Margaretek, Rycerzom Kolumba, Chórowi parafialnemu „Barka” oraz Zespołowi Teatralnemu i młodzieży naszej parafii pod przewodnictwem Pani Ireny Kmiecik za Wielkopiątkowe Oratorium przedstawiające Drogę Krzyżową w bardzo nowatorski sposób oraz przeprowadzenie wraz z młodzieżą wieczornego czuwania przy Grobie Pańskim.

Dziękuję Rycerzom Kolumba za pomoc w czytaniu Męki Pańskiej w Niedzielę Palmową i straż przy Grobie Pana Jezusa w W. Piątek i przez większość wczorajszego dnia oraz za szereg innych inicjatyw.
Jestem bardzo wdzięczny Apostolatowi Margaretek za piękną modlitwę Różańcową w intencji kapłanów w Wielki Czwartek. Panu Markowi Błachowi dziękuję za pomoc w śpiewie.

Dziękuję ministrantom i lektorom oraz młodzieży za pomoc w czasie nabożeństw Wielkiego Tygodnia, oraz Paniom Wioletcie i Monice za komentowanie wydarzeń liturgicznych, a także chórowi Barka i panu Organiście za oprawę muzyczną.

Wam wszystkim parafianom dziękuję za obecność, stworzenie wspólnoty modlitwy, za składane ofiary i za różnorakie wsparcie.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam
Aby Zmartwychwstały Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel
Który z miłości oddał życie swoje za przyjaciół swoich
Obdarzył Was błogosławieństwem,
A Wasze serca napełnił radością.

Wielkanocny czas niech przyniesie Wam spokój, radość, ciepło domowego ogniska. Radujmy się wspólnie z nadejścia Pana, nowego życia, wiosennej pogody, dzieląc się dobrym słowem z najbliższymi….
Niech Błogosławieństwo Zmartwychwstałego Chrystusa towarzyszy nam na każdy dzień!
Radosnego Alleluja!

Na czas Zmartwychwstania Pańskiego prawdziwej wielkanocnej radości, Jego prowadzenia w codziennej miłości do ludzi. Z całego serca przekazuję te życzenia dla całej społeczności naszej parafii. Szczęść Boże!

Scroll to Top